Tu un alkohols

Tu un alkohols

Vīriešiem

Tu lieto alkoholu kopā ar draugiem vai kolēģiem un tikai nedēļas nogalēs. Tev nav nopietnu veselības problēmu, un tu aktīvi nodarbojies ar sportu. Vai Tev tiešām nav par ko raizēties?

Uzzini vairāk

Sievietēm

Alkohols neievēro dzimumu līdztiesību! Uzzini, kāpēc sievietēm un vīriešiem ir atšķirīgs pieļaujamais alkohola lietošanas daudzums.

Uzzini vairāk

Grūtniecēm

Plāno grūtniecību vai jau esi gaidībās? Pārskati savas attiecības ar alkoholu, lai laikus nekaitētu sev un mazulim.

Uzzini vairāk

Vecākiem

Tavs bērns pārnācis mājās iedzēris… Uzzini, kā rīkoties, lai atturētu pusaudzi no pāragras un bezatbildīgas alkohola lietošanas!

Uzzini vairāk

Jauniešiem

Studenta dzīvei piestāv īpaša brīvības garša. Ballītes un uzdzīve visas nedēļas garumā… Uzzini, kas tevi apdraud, ja pārmērīgi lieto alkoholu!

Uzzini vairāk

Garas un intensīvas darba stundas, problēmas attiecībās vai aktīva sociālā dzīve var būt iemesls, kāpēc arvien biežāk tiek lietots alkohols. Pētījumi liecina, ka visvairāk alkoholu patērē tieši strādājošie.  Ja vakarā izlem iemalko vienu aliņu – viss ir normas robežās, bet ja pāris – esi pārsniedzis dienas devu. Bieži vien, tieši nogalēs sanāk pārmērīgi lietot alkoholu – tu aizej ar draugiem uz klubu vai rīko mājas ballīti, un tad glāzes neviens vairs neskaita.